Kontakta oss

Kontaktuppgifter till samtliga ansvariga och checklistor för lackering samt formsprutning.

Kontaktinformation

Hitta till oss

Ytbehandlingsteknik i Näsum AB
Olofströmsvägen 470
SE-295 94 Näsum
v

Kontakta oss

info@ytab.se
0456-204 50
Mats Karlsson

Mats Karlsson

Owner/Technical Support/Sales

mats.karlsson@ytab.com
Mobile: +46 (0)708-224520

Ulrica Larsson

Ulrica Larsson

MD/Sales

ulrica.larsson@ytab.com
Mobile: +46 (0)702-461091

Malin Sahlsten

Malin Sahlsten

Production manager

malin.sahlsten@ytab.com
Mobile: +46 (0)709-224696

Tony Reinhold

Tony Reinhold

Quality/Project

tony.reinhold@ytab.com 
Mobile: +46 (0)708-696523

Tina Engström

Tina Engström

Order/Production planning

tina.engstrom@ytab.com
Mobile: +46 (0)733-321524

Yanica Eliasson

Yanica Eliasson

Production Leader

yanica.nilsson@ytab.com
Mobile: +46 (0)760-288716

Emma Persson

Emma Persson

Production planning

emma.persson@ytab.com
Mobile: +46 (0)708-619653

Roland Persson

Roland Persson

Production leader

roland.persson@ytab.com
Mobile: +46 (0)768536003

Ioannis Moustaftsis

Ioannis Moustaftsis

Prod. Engineer

Ioannis.moustaftsis@ytab.com
Mobile: +46 (0)709-080600

Simon Johansson

Simon Johansson

Prod. Engineer

simon.johansson@ytab.com
Mobile: +46 (0)768-536019

Sofie Cederqvist

Sofie Cederqvist

Quality Engineer

sofie.cederqvist@ytab.com
Mobile: +46 (0)768-536002

Avni Vesali

Avni Vesali

Technial support

avni.vesali@ytab.com
Mobile: +46 (0)768-536047

Sofie Nykvist

Sofie Nykvist

CFO

sofie.nykvist@ytab.com
Mobile: +46 (0)723-015377

Elin Hogland

Elin Hogland

Economy assistant

elin.hogland@ytab.com
Växel: +46 (0)456-20450

Kontakta oss genom e-post

Checklistan för formsprutning och lackering

 

Checklistan för plastlackering

 

Ytbehandlingsteknik i Näsum AB

Petőfibánya, Bánya u. 6, 3023 Ungern

Ytbehandlingsteknik i Näsum AB

Olofströmsvägen 470
SE-295 94 Näsum