Kontakta oss

Kontaktuppgifter till samtliga ansvariga och checklistor för lackering samt formsprutning.

Kontaktinformation

Hitta till oss

Ytbehandlingsteknik i Näsum AB
Olofströmsvägen 470
SE-295 94 Näsum
v

Kontakta oss

info@ytab.se
0456-204 50
Mats Karlsson

Mats Karlsson

MD/Sales

mats.karlsson@ytab.com
Mobile: +46 (0)708-224520

Malin Sahlsten

Malin Sahlsten

Production manager

malin.sahlsten@ytab.com
Mobile: +46 (0)709-224696

Tony Reinhold

Tony Reinhold

Quality/Environment

tony.reinhold@ytab.com 
Mobile: +46 (0)708-696523

Eva Berg

Eva Berg

Project/Sales

eva.berg@ytab.com
Mobile: +46 (0)725-693715

Tina Engström

Tina Engström

Order/Production planning

tina.engstrom@ytab.com
Mobile: +46 (0)733-321524

Yanica Eliasson

Yanica Eliasson

Order/Production planning

yanica.nilsson@ytab.com
Mobile: +46 (0)760-288716

Emma Persson

Emma Persson

Group leader

emma.persson@ytab.com
Mobile: +46 (0)708-619653

Ioannis Moutaftsis

Ioannis Moutaftsis

Prod. Engineer

Ioannis.moutaftsis@ytab.com
Mobile: +46 (0)709-800600

Simon Johansson

Simon Johansson

Prod. Engineer

simon.johansson@ytab.com
Mobile: +46 (0)768-536019

Sofie Nykvist

Sofie Nykvist

CFO

sofie.nykvist@ytab.com
Mobile: +46 (0)723-015377

Kontakta oss genom e-post

Checklistan för formsprutning och lackering

 

Checklistan för plastlackering

 

Ytbehandlingsteknik i Näsum AB

Petőfibánya, Bánya u. 6, 3023 Ungern

Ytbehandlingsteknik i Näsum AB

Olofströmsvägen 470
SE-295 94 Näsum